Samuel Piasecký ACADEMY

 

  • Rozvrh tréningových hodín

    Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
    09:00-10:00 5-7 r
    10:00-11:00 8-10 r
    11:00-12:00 10+
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00 5-7 r 8-10 r 8-10 r 5-7 r 8-10 r
    15:00-16:00 8-10 r 5-7 r 10+ 8-10 r 10+
    16:00-17:00 8-10 r 5-7 r 5-7 r 8-10 r 5-7 r
    17:00-18:00 5-7 r
    10+ 3-4 r
    8-10 r 3-4 r
    8-10 r 3-4 r
    18:00-19:00 10+ 8-10 r 5-7 r 10+ 5-7 r
    19:00-20:00 10+ 10+ 10+
  • Varianty tréningov pri frekvencii 3x týždenne

    5-7 rokov
    Variant 1 Pondelok 14:00-15:00 Streda 16:00-17:00 Piatok 16:00-17:00
    Variant 2 Utorok 15:00-16:00 Štvrtok 14:00-15:00 Sobota 09:00-10:00
    Variant 3 Pondelok 17:00-18:00 Streda 18:00-19:00 Piatok 18:00-19:00
    8-10 rokov
    Variant 1 Pondelok 15:00-16:00 Streda 14:00-15:00 Piatok 14:00-15:00
    Variant 2 Pondelok 16:00-17:00 Streda 17:00-18:00 Piatok 17:00-18:00
    Variant 3 Utorok 18:00-19:00 Štvrtok 16:00-17:00 Sobota 10:00-11:00
    10 a viac rokov
    Variant 1 Pondelok 18:00-19:00 Streda 15:00-16:00 Piatok 15:00-16:00
    Variant 2 Utorok 17:00-18:00 Štvrtok 18:00-19:00 Sobota 11:00-12:00
    Variant 3 Utorok 19:00-20:00 Štvrtok 19:00-20:00 Piatok 19:00-20:00
  • Varianty tréningov pri frekvencii 2x týždenne

    3-4 roky
    Variant Utorok 17:00-18:00 Piatok 17:00-18:00
    5-7 rokov
    Variant 1 Pondelok 14:00-15:00 Štvrtok 17:00-18:00
    Variant 2 Pondelok 17:00-18:00 Streda 16:00-17:00
    Variant 3 Utorok 15:00-16:00 Štvrtok 15:00-16:00
    Variant 4 Utorok 16:00-17:00 Piatok 18:00-19:00
    Variant 5 Streda 18:00-19:00 Sobota 09:00-10:00
    8-10 rokov
    Variant 1 Pondelok 15:00-16:00 Streda 14:00-15:00
    Variant 2 Pondelok 16:00-17:00 Streda 17:00-18:00
    Variant 3 Utorok 14:00-15:00 Piatok 14:00-15:00
    Variant 4 Utorok 18:00-19:00 Štvrtok 16:00-17:00
    Variant 5 Štvrtok 15:00-16:00 Piatok 17:00-18:00
    10 a viac rokov
    Variant 1 Pondelok 18:00-19:00 Štvrtok 18:00-19:00
    Variant 2 Utorok 17:00-18:00 Piatok 15:00-16:00
    Variant 3 Utorok 19:00-20:00 Piatok 19:00-20:00
    Variant 4 Streda 15:00-16:00 Sobota 11:00-12:00